o mnie

Hej! Mam na imię Katarzyna. Jestem fotografką i studentką dziennikarstwa.

Gdy zajmuję się fotografią, to głównie portretową i kulinarną. Chciałabym robić to komercyjnie, jednak dzieli mnie od tego jeszcze kilka kroków. Nie wyobrażam sobie siebie bez fotografii. Chciałabym zrozumieć ją jak najlepiej, zawsze mieć z nią styczność. Podobnie jest z pisaniem. W dzieciństwie chciałam zostać poczytną literatką, ewentualnie archeologiem. Póki co - zostałam kimś na pograniczu zawodów.

Czasem gotuję. Gotuję, bo jem. W kuchni cenię normalność. Bez gadki o najszczęśliwszych jajkach w Polsce, od kur z małych gospodarstw otoczonych bieszczadzką knieją. Jakimś cudem wszyscy w Warszawie jedzą te jajka codziennie. A ja ich nigdy nie jadłam. Nie widziałam w Bieszczadach ani jednej kury biegającej samopas po dzikiej łące. Widziałam ich kilka, zwyczajnie, w kurnikach. Były po kurzemu raczej szczęśliwe. A może po prostu nie wierzę w niektóre bajki? 

Lubię dbać o siebie, choć wyrosłam w przekonaniu, że uroda to temat błahy i niepoważny. Tymczasem to żaden wstyd, ani próżność! Jestem dla siebie jedyną stałą rzeczą w życiu, czemu miałabym o to nie dbać? Lubię rozmawiać o kosmetykach, o babskich sprawach. O makijażu, lakierach do paznokci. Takie tam. I opowiadać historie lubię.
O czym tylko chcecie!


W sprawie pytań i sugestii, a także propozycji współpracy - zapraszam do kontaktu mailowego: whatisupkatie@gmail.com